Kontaktpersoner

Vi som arbetar på World Trade Center Göteborg sätter alltid service främst för våra hyresgäster och externa gäster utifrån. Vårt mål är att tillgodose alla behov och önskningar gällande konferenser och kontorslokaler. World Trade Center Göteborg är en mötesplats i tiden för framgångsrika företag i Göteborg med fokus på tillväxt och lönsamhet.

Kontakta oss gärna för mer information eller ett personligt möte!

 

Operativ chef:

Mia Meriläinen
031-83 69 07
mia@wtcgoteborg.se

 

rep

Receptionen & Konferensbokning:

Angela – Receptionsansvarig
031-83 69 00
receptionen@wtcgoteborg.se

 

Emma



Emma

031-83 69 00
receptionen@wtcgoteborg.se


Malin
031-83 69 00
receptionen@wtcgoteborg.se

 

Nina
031-83 69 00
receptionen@wtcgoteborg.se

 

 

Rebecca
031-83 69 00
receptionen@wtcgoteborg.se

 

 

sandra-101Marknadsansvarig:

Sandra Fundin
031-83 69 05
sandra@wtcgoteborg.se

 

Säljansvarig:

Pia Eklund
031-335 75 05
pia@wtcgoteborg.se

 

 

Anna-Ann-Britt

Ekonomiavdelningen:

Ann-Britt Brinkhoff
031-83 69 13
ann-britt@wtcgoteborg.se

 

Anna-Ann-Britt

 

Anna Farmansson
031-83 69 44
anna@wtcgoteborg.se

Carina vit bakgrund

 

Carina Sjöberg
031-83 69 14
carina.sjoberg@wtcgoteborg.se

 

 

 

Flexibelt kontor
Skrivbords-
plats
Representativ adress, telefonpassning samt konferensrum
Se alla lediga
S
Small
10 - 15
kvm
För dig som inte behöver så mycket plats men dock kräver kvalitet
Se alla lediga
M
Medium
15 - 30
kvm
Det perfekta kontoret med attraktivt läge för 2 - 5 personer
Se alla lediga
L
Large
30 - 50
kvm
När ert befintliga kontor börjar kännas trångt och omodernt
Se alla lediga